Witaj na naszej stronie! Zapraszamy do naszego Sklepu
Strona główna|Kontakt|Komis|
Menu
» Strona główna
» Kontakt
» Auto Komis
» Sprzedaż części
» Złomowanie pojazdów
» Stacja demontażu
» Modernizacja Firmy
» Transport
» Nasze allegro
» Dojazd
AUTO SZULC
» Imprezy
» Sport
» Działalność
» Inne
Stacja demontażu pojazdów

16.02.2007r. uzyskaliśmy pozwolenie od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego na prowadzenie STACJI DEMONTAŻU POJAZDÓW.

Posiadamy specialistyczny sprzęt do demontażu i recyklingu pojazdów taki jak:


- separatory:Posiadamy specialne pojemniki i separatory do przechowywania olejów i plynów, pochodzących z recyklingu. Każdy rodzaj płynów przechowywany jest osobno, i odbierany przez firmy zajmujące sie utylizacją.


- wysysarki:Wszystkie oleje i płyny pochodzą z recyklingu, z takzwanego osuszania auta. Osuszanie polega na spuszceniu wszystkich płynów i olei z auta za pomocą sepcialnych wysysarek tak aby nie przedostały się do środowiska.


- prasy:Spłaszczarka do karoserii, hydrauliczna. Po dokladnym demontażu auta, pustą karoserie prasujemy na spłaszczarce. Poczym karoseria trafia do firmy recyklingowej.


- podnośniki kolumnowe:Posiadamy specialne podnośniki kolumnowe, aby praca przy demotazu była łatwiejsza, efektywniejsza, i profesionalna według wyznaczonych norm.


- demontażownice:Posiadamy demontażownice do kół. Opony są poddawane utylizacji, przez specialne firmy które się tym zajmują. Felgi stalowe i aluminiowe wyworzone są do Hut.


- holowniki do transportu pojazdów:Posiadamy również specialne auta do transportu samochdów, karoseri, i częsci samochodowych pochodzących z recyklingu.

Partnerzy

Inne
» Wiadomości ze świata
» Co nowego
» Info
| |
Copyright by Młody
darmowe szablony